• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr Junior"

Ośmioro śmiałków z klas siódmych i ósmych stanęło w szranki, by zmierzyć się z zestawami pytań Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr Junior”. „Bóbr” to wieloletni już konkurs z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej, w którym szkoła bierze udział. Głównym jego celem jest rozwój i kształtowanie myślenia komputacyjnego u młodzieży oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów na różnych etapach edukacji.

 

W tegorocznej edycji etapu szkolnego w kategorii „Junior” sprawdzili swoje umiejętności:
Remigiusz Konieczny, Jakub Żyrek, Mikołaj Kawa, Klaudiusz Lapczyk, Alan Gajewski, Aleksander Pajor, Kacper Miłek i Jakub Łukasik.

Uczniów poszukujących wyzwań informatycznych zapraszam do udziału w kolejnej edycji konkursu, w przyszłym roku szkolnym.

Na fotografiach: uhonorowani pamiątkowymi Dyplomami uczestnicy Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr Junior” 

Opiekun: Klaudia Chrapek

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour