• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 w klasach 1-3

Przypominamy, że obowiązuje podwyższony reżim sanitarno -epidemiologiczny, dlatego prosimy o przestrzeganie wszelkich zasad sanitarnych. Rodzice klas 2 i 3 nie wchodzą do budynku szkolnego w dniu rozpoczęcia nauki.

8:00 - Msza święta
9:00 - klasy 2 (2a - sala 29, 2b - sala 37, 2c - sala 42)
9:30 - klasy 3 (3a - 28, 3b - 40, 3c - 38)


10:00 - klasy pierwsze

Spotkanie na placu szkolny z dyrektorem szkoły i wychowawcami.

GR 1 - klasa 1a - sala 66
GR 2 - klasa 1b - sala 65
GR 3 - klasa 1c - sala 76
GR 4 - klasa 1d - sala 62

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego rodzice wyjątkowo mogą wejść do klasy z dziećmi na spotkanie z wychowawcą (z dzieckiem może przyjść tylko jeden zdrowy rodzic, każdego rodzica obowiązuje maseczka oraz dezynfekcja rąk lub rękawiczki)

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour