• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Wycieczka klasy 4c

W październiku br. uczniowie z klasy 4c wyjechali do stadniny koni w Łące k/ Pszczyny. Tam dzięki Paniom Aleksandrze Fizi i Mariannie Drąszczyk, które wcześniej wszystko zorganizowały, dzieci miały możliwość nauki jazdy konnej. W prowadzeniu koni pomagały: Iga, Lenka  i Julka. Po wcześniejszym instruktażu uczniowie mogli: czesać, czyścić a nawet przytulać się do koni. Po nauce jazdy chętnie wysprzątali stajnie i nakarmil konie. Uczestniczyli również  w zawodach sprawnościowych a na koniec smażyli kiełbaski. Dziękujemy "Stajni Standura" z Łąki, że mogliśmy tak wspaniale spędzić czas. Jeszcze tam wrócimy.

J. Krzyżanowska

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour