• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Miejsko-Gminny turniej koszykówki


W dniu 22 listopada 2011 w Hali Sportowej odbył się Miejsko-Gminny turniej koszykówki chłopców (rocznik '99 i młodsi).

 

Chłopcy w składzie: Konrad Lang, Damian Krzempek, Dominik Poliński (6a), Kacper Nowak, Adam Holesz, Kacper Wileński, Wojciech Masztalerz, Paweł Kuboszek  (6b), Szymon Czakon, Patryk Fabian (5c), Łukasz Bryła (5b), Kacper Dziędziel (5a) zajęli II miejsce. Najskuteczniejszym rzucającym w naszej drużynie okazał się Konrad Lang, który w całym turnieju zdobył 17 pkt w tym 2razy celnie rzucał za 3pkt.Natomiast dziewczęta rozegrały swój turniej 24 listopada i zajęły I miejsce awansując tym samym zawodów powiatowych. Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt: Magdalena Szczypka, Zuzanna Pabich, Daria Dolniak, Katarzyna Żur  (6a), Paulina Sikora, Dominika Kupka, Anna Holewik, Magdalena Białożyt (6b), Emilia Krawczyk (5a), Karolina Strządała, Maja Sosnowska (5b), Paulina Czakon (5c). Najskuteczniejszymi rzucającymi  w naszej drużynie były Emilia Krawczyk 20pkt i Paulina Sikora 24pkt, najlepiej rozgrywającą Magdalena Szczypka.

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour