• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Program profilaktyczny w klasach 1 - 3 "Bawię się bezpiecznie"

 

15 marca w naszej szkole uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli w programie profilaktycznym ,,Bawię się bezpiecznie-kreowanie właściwych postaw i zachowań by unikać zagrożeń".

Zajęcia te przeprowadził pan Ireneusz Brachaczek. Uczniowie przypomnieli  sobie jak  właściwie poruszać się po ulicy, zadbać o bezpieczeństwo w domu, powtórzyli  jak udzielić pierwszej pomocy i numery alarmowe.

Wychowankowie bardzo byli  zaangażowani i aktywnie uczestniczyli w zajęciach.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour