• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Mamy Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii

Z ogromną radością informujemy, że PAWEŁ DZIWOKI, uczeń naszej szkoły, otrzymał tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii, organizowanego  dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2020/2021. Nauczycielem, który sprawował opiekę dydaktyczną nad laureatem jest p. Alina Budzik. 

 

Zdobycie tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego jest wielkim sukcesem Pawła, potwierdzeniem jego solidnej wiedzy i rozległych umiejętności geograficznych. Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe są trójstopniowe. Uczestnicy trzeciego stopnia uzyskują tytuł laureata, jeśli otrzymają co najmniej 90% punktów możliwych do zdobycia. 

Serdeczne gratulacje dla Pawła i życzenia kolejnych sukcesów edukacyjnych!

 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour