• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Konkurs " Jestem Poliglotą"

Uczeń klasy 7c Kornel Józwik zdobył 3 miejsce w konkursie z j. angielskiego " Jestem Poliglotą". Konkurs był organizowany przez Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Cieszynie. Kornel sprostał wysokim wymaganiom stawiane uczestnikom.  Oprócz testu z ogólnej znajomości języka angielskiego należało bowiem stworzyć plakat promujący kuchnię angielską oraz nagrać filmik o sobie. W filmiku uczestnicy opowiadali w j. angielskim o swoim hobby, sposobie spędzania wolnego czasu i opisywali swój dzień. 

Kornel gratulacje! Oby tak dalej!

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour