• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

   



  Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03




  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II



 • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Aktywny powrót do szkoły po pandemii

W poniedziałek nauczyciele  wychowania fizycznego z naszej szkoły wzięli udział w programie Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Akademii Wychowania Fizycznego pn: „Aktywny powrót do szkoły po pandemii”. Celem projektu, jest wsparcie uczniów w powrocie do pełnej sprawności fizycznej po długotrwałym okresie nauki zdalnej.  Ukończenie I etapu projektu oraz zdobycie certyfikatów pozwoli od września ubiegać się o godziny na dodatkowe zajęcia sportowe dla dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour