• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy p. Soni Wojtowicz - Pyzi za wszystkie lata pracy w naszej szkole. 

Dziękujemy za to, że potrafiła zobaczyć w każdym z naszych uczniów wyjątkową osobę, a nas nauczycieli wspierała w naszej codziennej pracy.

Powodzenia!

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

Po 16 latach pracy na stanowisku psychologa w szkole Podstawowej w Strumieniu przyszedł czas na zamianę miejsca zatrudnienia.  W związku z tym serdecznie dziękuję Wszystkim za współpracę i zaangażowanie. Szczególnie żegnam Was moi Drodzy Uczniowie - zawsze będę o Was pamiętała i życzę Wam wszystkiego dobrego.

Sonia Wojtowicz-Pyzia

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour