• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Rajdy szkolne 2021

Po długiej przerwie uczniowie klas starszych naszej szkoły powrócili na górskie szlaki, by podziwiać piękno Beskidu Śląskiego oraz podnosić sprawność fizyczną.

Pierwszy wyjazd z grupą 70 uczniów klas VII i VIII w kierunku Soszowa odbył się 7 października, zaś uczniowie młodsi z klas IV- VI, w równie licznym gronie, 28 października zdobyli Grabową. Wszystkich zaskoczyło duże zainteresowanie tą formą rekreacji, cieszymy się, że w młodych ludziach jest jeszcze tyle chęci poznawania nowych miejsc.

Organizatorzy rajdów przewidują kolejne wyjazdy już wiosną!

Katarzyna Pająk

P.S. Więcej zdjęć można zobaczyć na szkolnym Facebook-u. 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour