• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Koncert edukacyjny dla klas 4 - 8

 

 

,, Muzyka to dusza wszechświata, skrzydła umysłu, lot wyobraźni i wszelkie życie ". - Platon

 

23 listopada (wtorek) chętni uczniowie klasy 4-8 uczestniczyli w koncercie edukacyjnym Bartasa  Szymoniaka. Polski muzyk jest twórcą własnego stylu beatrock, który jest połączeniem instrumentów, beatboxu i wokalu.

 

Artysta podczas koncertów edukacyjnych prezentuje nowatorstwo w sztuce, koncentrując się na kompozycjach polskiej poezji. Wystąpienie artystów, dopełnione grą świateł, dodało spektakularności wydarzeniu. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w koncercie, dali się porwać artyście w świat poezji śpiewanej, poprzez nadawanie rytmu, wspólny śpiew i taniec. 

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji. 

 

Pedagog szkolny

Ilona Jaroszewska

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour