• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Święty Mikołaj w naszej szkole

Tradycyjnie, jak co roku o tej porze, w naszej szkole pojawił się szanowny Gość. Dzieci nie miały żadnych problemów z rozpoznaniem przybysza - był to oczywiście Święty Mikołaj!
Uczniowie powitali Go wierszami i piosenkami, a Święty w zamian obdarował je słodkimi prezentami. Podczas wizyty, Mikołaj udzielił również dzieciom wiele cennych rad i wskazówek odnośnie dobrego zachowania wobec siebie i starszych.

Niektórzy uczniowie obiecali Mikołajowi, że poprawią swoje zachowanie i oceny.
Uczniom życzymy zatem wytrwania w tych postanowieniach, by za rok Mikołaj ponownie mógł zawitać w progi naszej szkoły z workiem pełnym prezentów, a nie rózg.
Szkole i Świętemu Mikołajowi bardzo dziękujemy za odwiedziny i podarunki.
DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Anna Kwaśny 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour