• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Osiągnięcia naszych matematyków

W bieżącym roku szkolnym 9 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie  InstaLogik.

Jest  to konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. W całości realizowany on-line. Każdy uczeń ma  własne konto, na którym rozwiązuje zadania.

A zadania to mieszanka matematyki,  zagadek logicznych  i podstaw programowania.

Do drugiego etapu zakwalifikowało się  3 uczniów:

Mateusz Kuliński

Adam Pajor

Karol Kustosik

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a chłopakom życzymy powodzenia w trakcie zmagania się z  zadaniami z kolejnego etapu, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 11.12.21 r.

 

19 listopada czterech uczniów  z klas ósmych reprezentowało naszą szkołę w międzynarodowym konkursie matematyczno-fizycznym Náboj Junior. Zawody trwały 120 minut, podczas których drużyna rozwiązywała  zadania z matematyki i fizyki. Był to czas rozwiązywania różnorodnych problemów z zakresu przedmiotów ścisłych, jak i uczenia się współpracy i organizacji, a także zwyczajnie dobrej zabawy.

 

Nasza drużyna w składzie:

 

Mateusz Bartosik

Jakub Barwicki,

Krzysztof Kurowski

Miłosz Parchański

 

W konkursie wzięło udział 297 drużyn z Polski. Nasza drużyna uplasowała się na wysokim, 19 miejscu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour