• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Zapytanie ofertowe dot. zakupu wyposażenia w ramach programu "Laboratoria przyszłości".
Oferty należy przesyłać na adres email szkoły do dnia 15 grudnia 2021 r. włącznie.

 

 

 

 

 

NAZWAWYMAGANIA TECHICZNE / OPIS PRODUKTU

Filament

5 kg.Biodegradowalne filamenty kompatybilne z drukarką łącznie 5 kg

 

Drukarka 3D wraz z akcesoriami - 1 komplet

Zabudowane lub wymienne boki drukarki, zabudowana komora na filament, możliwość regulowania stopnia i rodzaju wypełnienia wydruku, wyciągany stół roboczy /2 szt., Z łączność WiFi, zdalny podgląd wydruku, pole robocze min. 15cm x 15cm x 15cm, kompatybilny slicer, gwarancja co najmniej 24 miesiące, autoryzowany serwis na terenie Polski, SLA do 3 tygodni, serwis i wsparcie techniczne - serwis obowiązkowo na terenie RP, wsparcie techniczne w języku polskim, instrukcja obsługi w języku polskim (niekoniecznie papierowa). Interfejs w języku polskim lub angielskim. Wsparcie techniczne na okres 5 lat.

Aplikacja na urządzenia mobilne, aplikacja do tworzenia projektów 3D, dostęp do platformy typu Cloud dedykowanej dla tej drukarki, dostęp do platformy e-lerningowej z materiałami video z zakresu wiedzy o technologii wydruku 3D. Zintegrowana z drukarką gotowych baza modeli 3D. Podręczniki dla nauczycieli z gotowymi scenariuszami lekcji.

 

Mikrokontroler z czujnikami i akcesoriami - 1 komplet

Mikrokontroler wraz z wyposażeniem dodatkowym, a w szczególności: płytki stykowe prototypowe oraz  zestaw przewodów.

Zestaw do nauki z użyciem mikrokontrolera oraz jego dodatkowych elementów, zabudowany na tablicy demonstracyjnej zabezpieczonej przed przypadkowym spaleniem komponentów. W zestawie znajduje się: ZASILACZ STABILIZOWANY 230 -> 12 V / 5 V , WOLTOMIERZ CYFROWY (dokładność 0.01 V), GŁOŚNIK, 5 DUŻYCH (10mm) DIOD LED - każda innego koloru, TRANZYSTOR WZMACNIAJĄCY SYGNAŁ PWM do sterowania żarówką (jako przykład odbiornika energii sterowanego sygnałem), PRZYCISKI monostabilne (3 SZT) - do dowolnego wykorzystania (START, ZMIANA KIERUNKU, WYBÓR OPCJI itp) pomiar i przekształcanie wartości analogowych: POTENCJOMETR, HALLOTRON (czujnik pola magnetycznego), CZUJNIK NATĘŻENIA ŚWIATŁA (fotorezystor), CZUJNIK TEMPERATURY (termistor), CZUJNIK (detektor) TLENKU WĘGLA 

Przetworniki cyfrowe: CYFROWY CZUJNIK TEMPERATURY i WILGOTNOŚCI POWIETRZA, ULTRADŹWIĘKOWY CZUJNIK ODLEGŁOŚCI, SENSOR ZBLIŻENIOWY NA PODCZERWIEŃ, DETEKTOR RUCHU - CZUJNIK PIR

Urządzenia mechaniki: SILNIK KROKOWY NEMA 17 ze sterownikiem STEPSTICK, SERWO - 180 stopni.

Lutownica.

 

Zestaw dla Vlogera z w pełni kompatybilnymi akcesoriami - 2 komplety

Mikroport bezprzewodowy zasilany bateriami wyposażony w złącze kompatybilne z poniższym aparatem cyfrowym, oraz z gniazdem mocującym aparatu.

Oświetlenie LED pierścieniowe z uchwytem.

Od ciepłej bieli do jasnego światła dziennego: regulacja temperatury barwowej w 3 stopniach (3000/4500/6000 K) za pomocą przewodowego pilota zdalnego sterowania, dla optymalnego i równomiernego oświetlenia np. filmów wideo i portretów. Światło pierścieniowe można regulować we wszystkich kierunkach za pomocą głowicy kulowej.

Wyposażony w stabilny statyw wykonany z wytrzymałego i lekkiego aluminium, z w pełni rozsuwanymi nogami wysuwany do 215 cm.

Mikrofon kierunkowy wraz z osłoną przeciwwietrzną z syntetycznego futra. Mikrofon musimy być kompatybilny z uchwytem mocującym poniższego aparatu oraz posiadać kompatybilne połączenie kablowe. W zestawie powinien być uchwyt z system przeciwwstrząsowym z wytrzymałego tworzywa termoplastycznego. Urządzenie nie wymaga baterii.

Gimbal z inteligentnym system stabilizacji obrazu kompatybilny z uchwytem mocującym poniższego aparatu cyfrowego. Aplikacja do na urządzenia mobilne do sterowania funkcjami gimbala. Funkcje: Wbudowany wyświetlacz OLED, kilka trybów pracy w tym: pan, follow, lock, pov, selfie, go. Możliwość podłączenie dodatkowych akcesoriów lub modułów.

Cyfrowy Aparat przeznaczony do robienia zdjęć i filmów w rozdzielczości 4K z możliwością wymiany obiektywów.

- Matryca APS-C 24 MEGA pixele, czułość ISO 25600, Bluetootch, Wifi, 

- możliwość transmitowania na żywo do serowu Youtube, 

- wbudowana lampa błyskowa, elektroniczny wizjer OLED 0,39 cala, 

- ekran dotykowy LCD (TFT) o przekątnej 7m5 cm, siedm poziomów regulacji jasności, 

- Nagrywanie filmów: 119,90 kl/s w trybie HD aż do 23,98 kl/s w trybie 4K.

DOŁĄCZONE APLIKACJE:

- zaawansowane oprogramowanie do przetwarzania, przeglądania i edycji obrazów w formacie RAW,

- program do edycji zdjęć i tworzenia stylów obrazu na komputery z Windowsem.

- program umożlwiający zdalną obsługę aparatu za pomocą sieci WiFi,

- aplikacja na systemy Android lub IOS pozwalająca na zdalne zarządzanie aparatem przesyłanie zdjęć oraz dodawania danych GPS i ich udostępnianie.

 

Roboty programowalne  - 4 komplety

Zestaw do nauczania programowania opiera się na plastikowych, zatrzaskowych elementach zaprojektowanych specjalnie do budowy wysoce funkcjonalnych robotów. Ten system nie wymaga żadnej wcześniejszej wiedzy z zakresu robotyki. Uczniowie mogą z łatwością zbudować swojego pierwszego robota, a szeroka gama dodatkowych części oznacza, że mogą zbudować wszystko, co tylko sobie wymyślą, kontynuując naukę. Każdy zestaw zawiera narzędzie ręczne, które ułatwia montaż i demontaż małym rączkom. Programowanie na w języku blokowym oraz w językach tekstowych C++, Python. Ze zestawu można zbudować wiele gotowych konstrukcji lub samemu skonstruować własny projekt. W zestawie:

- Jednostka komputera VEX IQ

Mózg robota łączy ze sobą całego robota i zawiera kolorowy ekran do szybkiego i łatwego sterowania, 

- Akumulator

Akumulator robota wykorzystuje technologię litowo-jonową, aby zapewnić całodzienne użytkowanie w klasie w większości sytuacji i zawiera przycisk do szybkiego wskazywania poziomu naładowania akumulatora. 

- Kontroler (typu pad)

Kontroler umożliwia bezprzewodowe sterowanie robotem oraz bezprzewodowe pobieranie kodu. 

- Czujnik optyczny 

pozwala robotowi widzieć światło, kolor i gesty, nawet w ciemniejszych pomieszczeniach. 

- Czujnik odległości (2. generacji) 

wykorzystuje bezpieczny laser do dokładnego wykrywania odległości bez zakłóceń. 

- Dotykowa dioda LED 

zapewnia działanie ludzkiego dotyku dla robota i wysyłanie kolorów dla ludzkich oczu. 

- Zderzak 

pozwala robotowi wyczuć, kiedy uderzy w ścianę lub innego robota.

- Smart silniki x 4 szt,

inteligentne silniki, które ożywią robota i wyślą tam gdzie chcesz.

 

LEGO® Education SPIKE™ Essential 6 kompletów

KREATYWNE ELEMENTY ZESTAWU LEGO® Education SPIKE™: Minifigurki - Różne osobowości i cechy sprawiają, że w trakcie nauki STEAM z minifigurkami można się z nimi utożsamiać. Klocki LEGO® - Można je układać jeden na drugim, co ułatwia praktyczną naukę. Łącznik - Umożliwia łączenie kreatywnych modeli zbudowanych z klocków ze sprzętem i elementami LEGO® Technic. Biała płytka konstrukcyjna 16 x 16 - Pełni funkcję fundamentu.

Programming Time. Zestaw do nauki kodowania i programowania. - 6 kompletówRobot, 

Mata podłogowa 

24 karty pracy

Kostka do kart pracy

154 klocki morphun

10 scenariuszy lekcji

Instrukcja

 

Robot Abilix Krypton 4 - 2 sztuki

Zestaw składający się z 424 klocków, które pozwalają na stworzenie nawet 22 różnych robotów. Zestaw ten można programować w aż 4 językach o różnym poziomie trudności: Drag&Drop – łatwy, graficzny język programowania dla początkujących Scratch – najbardziej popularny w szkołach język programowania dla średnio-zaawansowanych Flow-chart – schematy blokowe, algorytmy dla średnio-zaawansowanych język tekstowy C – dla zaawansowanych Robot łączy się z aplikacją za pośrednictwem wbudowanego Hot Spot. Roboty Krypton buduje się i programuje przy pomocy interaktywnej, mobilnej aplikacji Abilix Krypton Today’s Future. Zawiera ona samouczek Poznaj Kryptona, instrukcje budowy modeli „krok po kroku” oraz moduły do programowania.

Liczba klocków: 424 Czujniki: 6 (wbudowane w kontroler i silniki) głośnik, detekcja pozycji wbudowana w silniki, żyroskop LED kompas mikrofon Liczba silników: 2 x mały silnik napędowy, 1 x duży silnik napędowy Kontroler z procesorem ARM Cortex 1.3 GHz Kolorowy, dotykowy ekran sterujący 1,5 cala, o rozdzielczości 320×320 Zasilanie: akumulator 1500 mAh, ładowarka w zestawie Wifi Interaktywna aplikacja „Abilix Krypton-Todays Future” na IOS i Android Możliwość programowania w 4 językach: Abilix Drag&Drop, Abilix SCRATCH, Abilix Flow-Chart, C

 

PAKIET SPECJALNY Scottie Go! MASTER PACK - 1 komplet

INTERAKTYWNY SYSTEM NAUKI PROGRAMOWANIA SCOTTIE GO! Oprogramowanie edukacyjne, plansze z akcesoriami dydaktycznymi, scenariusze lekcji dla uczniów w wieku 6-9/9-12/12-15 lat, rozbudowany program pracy z grą, plany pracy z celami, Przewodnik Nauczyciela z rozwiązaniami zadań. 179 kartonowych bloczków, bezterminowy Kod licencyjny do aplikacji na 3 urządzenia, organizer, plansza dydaktyczna do układania bloczków, instrukcja w języku polskim. Skład zestawu: Scottie Go! EDU x 10 pudełek Scottie Go! Dojo z licencją na 3 lata dla 30 uczniów oraz nauczyciela .

 

Ozobot BIT - 6 robotów edukacyjnych - 1 komplet

Zestaw szkolny: 6 x Ozobot Bit 6 x przewód USB do ładowania 6 x karta kodów 6 x instrukcja 6 x flamastry kompatybilne z Ozobotem 1 x hub USB - zbiorcza ładowarka do Ozobotów 1 x pakiet scenariuszy Edukacja Wczesnoszkolna - część I 1 x pakiet scenariuszy Edukacja Wczesnoszkolna - część II

 

Photon: Laboratorium Przyszłości – zestaw PRO - 1 komplet

Robot Photon wraz z ładowarką oraz przewodami, 4 szt. 

Komplet 5 podręczników do nauki podstaw programowania oraz nauki podstaw Sztucznej Inteligencji, 2 kpl. 

Dostęp do internetowej bazy scenariuszy zajęć (interdyscyplinarnych, do nauki kodowania oraz zajęć z mikrokontrolerami) 

Photon Magic Dongle, 4 szt. 

Zestaw 3 mat (smart city, storytelling, kratownica), 2 kpl. 

Zestaw akcesoriów do nauki sztucznej inteligencji, 2 kpl. 

Zestaw uchwytów do tabletów, 4 szt. 

Zestaw Fiszek z symbolami z aplikacji (do nauki kodowania), 2 kpl. Zestaw masek (DIY, z nadrukiem), 2 kpl. 

Photon Care (pełna 5-letnia gwarancja na każdego robota)

 

LEGO® Education SPIKE™ Prime - zestaw podstawowy - 6 Kompletów

Ponad 500 kolorowych elementów LEGO® Technic™, w tym zupełnie nowe, które nie pojawiały się wcześniej w żadnych zestawach LEGO: • Rama 3x3 jest doskonałym elementem przestrzennym i pozwala na łatwą zmianę kierunku budowania. Klocek 2x4 posiada otwory na osie krzyżowe, pozwalające na łączenie elementów LEGO® Technic™ i LEGO® SYSTEM w celu tworzenia jeszcze bardziej kreatywnych projektów. Płytka podstawowa, stanowiąca doskonałą powierzchnię prototypową. Ramki, pozwalające na budowę większych modeli. Koła do łatwego montażu z silnikiem, zapewniają precyzyjne skręty i lepszą zwrotność. Klipsy do przewodów w różnych kolorach pozwalające utrzymać kable w ryzach. Skrzynka z organizerem na części Smart Hub z akumulatorem - Smart Hub wyposażony w 6 portów, matrycę LED 5x5, 6-osiowy żyroskop głośnik, Bluetooth i akumulator. Do zestawu dołączone są aż 3 silniki i 3 różne czujniki. Aplikacja SPIKE App oparta o Scratch, współpracuje z systemami operacyjnymi iOS, Chrome, Windows 10, Mac i Android. Sterownik jest zasilany akumulatorem, który jest ładowany za pomocą kabla USB (w zestawie), duży silnik,  2 mniejsze silniki, czujnik odległości, czujnik koloru, czujnik siły, materiały dla nauczyciela w języku polskim - ponad 400 gotowych lekcji, 528 elementów, szkolenie przeprowadzane przez certyfikowanego instruktora LEGO® Education, dla 1 – 2 osób, opakowanie: pudełko z tworzywa sztucznego, wym. 42 x 31 x 15,5 cm, waga: 1,4 kg, od 10 lat.

 

LEGO® Education SPIKE™ Prime - zestaw rozszerzający - 6 kompletów.

W zestawie koła, zębatki łukowe, czujniki koloru, silnik.

 

PAKIET SPECJALNY Scottie Go! MASTER PACK - 1 Zestaw

INTERAKTYWNY SYSTEM NAUKI PROGRAMOWANIA SCOTTIE GO! Oprogramowanie edukacyjne, plansze z akcesoriami dydaktycznymi, scenariusze lekcji dla uczniów w wieku 6-9/9-12/12-15 lat, rozbudowany program pracy z grą, plany pracy z celami, Przewodnik Nauczyciela z rozwiązaniami zadań. 179 kartonowych bloczków, bezterminowy Kod licencyjny do aplikacji na 3 urządzenia, organizer, plansza dydaktyczna do układania bloczków, instrukcja w języku polskim. Skład zestawu: • Scottie Go! EDU x 10 pudełek • Scottie Go! Dojo z licencją na 3 lata dla 30 uczniów oraz nauczyciela.

 

Eksperymenty z elektrycznością - 6 Kompletów

Amperomierz (0-500-100) mA - 1 szt. 

Miernik napięcia (0 ~ 1,5 ~ 3) V - 1 szt. 

Przełącznik - 3 szt. 

Oprawka żarówki - 2 szt. 

Opornik (2W 5 ?) - 1 szt. 

Opornik (2W 10 ?) - 1 szt. 

Przekaźnik elektromagnetyczny (3V) - 1 szt. 

Suwak oporowy - 1 szt. 

Model maszyny elektrycznej (3V) - 1 szt. 

Wsparcie dla setonu - 1 szt. 

Płyta uzwojenia - 1 szt. 

Mała igła magnetyczna - 1 szt. 

Magnes sztabkowy - 2 szt. 

Magnes podkowiasty - 1 szt. 

Opiłki żelaza - 1 szt. 

Elektroskop - 1 szt. 

Futro - 1 szt. 

Jedwab - 1 szt. 

Laska transparentna - 1 szt.

 Laska niebieska - 1 szt. 

Żelazny rdzeń - 1 szt. 

Mała pętla - 1 szt. 

Przewód oporowy (?: 0,3) - 1 szt.

 Przewód oporowy (?: 0.4) - 1 szt. 

Żarówka (0,3 A, 2,5 V) - 2 szt. 

Komplet przewodów - 10 szt. 

Pojemnik na baterie - 1 szt. 

Płyta do budowania obwodu (podstawa) - 1 szt. 

Całość zapakowana w pudełko o wym.: 24,5 x 4,5 x 14,5 cm.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour