• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jadłospis 24.01.2022 - 28.01.2022

 

 

Poniedziałek

Krupnik z mięsem, jajko w sosie chrzanowym, ziemniaki, banan(gluten, jaja, mleko)

 

Wtorek

Rosół z makaronem, potrawka z kurczaka, ryż na sypko, sałatka z czerwonej kapusty(seler, gluten, jaja, mleko)

 

 Środa

Zupa ziemniaczana z kiełbasą, kluski na parze z musem truskawkowym, herbata z cytryną(seler, gluten, jaja, gluten  mleko)

 

Czwartek

Krem jarzynowy z groszkiem ptysiowym , pieczeń ze schabu, sos pieczeniowy, buraczki z jabłkami, ziemniaki(seler, gluten, , mleko, jaja)

 

Piątek

Zupa pomidorowa z lanym ciastem, miruna smażona, surówka z kapusty pekińskiej, ziemniaki, kompot(mleko, gluten, jaja, ryba)

 

Jadłospis może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od personelu.

Przyprawy używane do sporządzania posiłków mogą zawierać śladowe ilości zbóż glutenowych, jaja, mleko ( łącznie z laktozą) soję gorczycę, seler, orzeszki ziemne i sezam.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour