• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Warsztaty z doradztwa zawodowego w klasie 6

 

 

 

,,Wybierz pracę, którą kochasz 

a nie przepracujesz 

ani jednego dnia

więcej w Twoim życiu”. 

Konfucjusz

 

 

 

 

 

 

 

Kto gdzie pracuje? I po co ludzie chodzą do pracy? Na te i inne pytania otrzymali odpowiedź uczniowie klasy 6A podczas eksploracji interaktywnej mapy zawodów w ramach warsztatów z doradztwa zawodowego. Po zwiedzeniu wirtualnego świata zwodów, w towarzystwie relaksującej muzyki, uczniowie ochoczo zabrali się do kreatywnego tworzenia własnego miasteczka kariery zawodowej.

Warsztaty  zakończyły się prezentacją prac oraz występem muzycznym młodych artystów z 6A.

Zapraszamy do fotorelacji.

Pedagog szkolny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour