• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Zabawa karnawałowa w klasach 1-3

 

 

W dniu dzisiejszym uczniowie klas 1-3 wzięli udział w balach karnawałowych. Podczas klasowych imprez uczniowie brali udział w zabawach i tańczyli w rytm różnorodnej muzyki.

 

 

 

Wszyscy mieli piękne przebrania - były księżniczki, wróżki, rycerze, superbohaterowie, sportowcy, kotki, baletnice, żabki, muszkieterowie, postacie z bajek, czarownice, kowboje i wiele, wiele innych postaci. Bo wyobraźnia naszych uczniów jest wielka, a ich zainteresowania szerokie.

Zabawa była udana i z chęcią powtórzymy to wszystko za rok !!!

Za słodki poczęstunek dziękujemy Radzie Rodziców.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour