• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Dzień Bezpiecznego Internetu 2022

8 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. 

W naszej szkole odbyły się prelekcje z dzielnicowymi Komisariatu Policji w Strumieniu panią asp. szt. Bernadetą Kiełkowską i panem asp. szt. Krzysztofem Waleczkiem. Funkcjonariusze przestrzegali uczniów o zagrożeniach czyhających w Internecie. Podczas tych zajęć uczniowie zadawali ciekawe pytania, na które dostawali wyczerpujące odpowiedzi.

 

Wszyscy zaangażowali się w ciekawą tematykę bezpieczeństwa w sieci. 

Nie brakowało gazetek, warsztatów, podczas których wykonane zostały plakaty. Zaprezentowano uczniom filmy edukacyjne ora przeprowadzono wiele rozmów z wychowankami.

Uczniowie klas starszych,  w ramach obchodów  ,,DBI 2022- Działajmy razem!", uczestniczyli w zajęciach Programów  edukacyjno- profilaktycznych, przeprowadzonych przez nauczyciela informatyki. 

Pedagodzy szkolni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour