• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jadłospis 28.02. 2022 - 04.03. 2022Poniedziałek

Zupa krem z brokułów z groszkiem ptysiowym, pierogi z mięsem i cebulką, kompot(gluten, seler, mleko, jaja)

 

 

 

Wtorek

Zupa pomidorowa z makaronem, miruna smażona, ziemniaki, sałatka z czerwonej kapusty, kompot (gluten, seler, mleko, ryba, jaja)

 

Środa

Zupa z kalarepki, ryż z jabłkami (seler, gluten0

 

Czwartek

Rosół z makaronem, pieczeń ze schabu, sos pieczeniowy, ćwikła z chrzanem, ziemniaki (seler, gluten, jaja, mleko)

 

Piątek

Zupa koperkowa z ryżem, placki ziemniaczane, sos pieczarkowy, surówka z kapusty kiszonej, herbata (seler, gluten, mleko, jaja)

 

Jadłospis może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od personelu. Przyprawy używane do sporządzania posiłków mogą zawierać śladowe ilości zbóż glutenowych, jaja, mleko ( łącznie z laktozą) soję gorczycę, seler, orzeszki ziemne i sezam.

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour