• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Dzień solidarności z Ukrainą

W dzisiejszym dniu w klasach 1-3 i klasach specjalnych zaświeciło słońce dla Ukrainy. Wiosna w tym roku ma kolory niebieski i żółty, które po zmieszaniu zamienią się w zielony. Kolor ten symbolizuje nadzieję na koniec wojny, życie w wolnym kraju, harmonię serc oraz wolność wszystkich mieszkańców Ukrainy. 

 

Uczniowie wspólnie z wychowawcami przygotowali plakaty nawiązujące do solidarności i pokoju na świecie,  oglądali filmy i prezentacje, które wytłumaczyły im sytuację w Ukrainie, uczyły się nowych słów w języku ukraińskim, aby móc porozumieć się ze swoimi nowymi kolegami. Podczas zajęć przeprowadzili zbiórkę pieniędzy,  które przekażemy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour