• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Przedstawienie w MGOK-u

 

W dniu dzisiejszym uczniowie klas 1-3 oraz zespołów edukacyjno - terapeutycznych na zaproszenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu wzięli udział w przedstawieniu pt. "Toaleta to nie śmietnik".

 

 

Niezwykłe przygody psa Kropelki miały walory edukacyjne - najmłodsi dowiedzieli się jak działa kanalizacja, co do niej trafia i co robić aby nie ulegała ona zniszczeniom spowodowanym nieodpowiednim użytkowaniem. W przystępny, zabawny i ciekawy sposób nasi uczniowie mogli uzupełnić swoją wiedzę ekologiczną.

Dziękujemy za zaproszenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour