• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Nasza szkoła w ramach realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 – priorytet 3” zakupiła do biblioteki lektury szkolne, książki dla dzieci i młodzieży oraz nowości wydawnicze, a także nagrody dla uczniów biorących udział w działaniach promujących czytelnictwo. Biblioteka wzbogaciła się również o komputer stacjonarny wraz z oprogramowaniem, urządzenie wielofunkcyjne oraz 2 czytniki.

W bibliotece zorganizowano wystawę nowo zakupionych książek, aby każdy czytelnik mógł zapoznać się z nowościami. Wystawa miała na celu promocję czytelnictwa, zachęcanie uczniów do odwiedzania szkolnej biblioteki. Nowy księgozbiór cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i młodzieży.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour