• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Połknęliśmy BAKCYLA oszczędzania

Klasa 6 uczestniczyła dziś w niecodziennej lekcji. Zajęcia lekcyjne ,,Twoje pieniądze " odbywały się on - line i dotyczyły kwestii kluczowych, takich jak: rola pieniądza i umiejętność zarządzania nim w życiu.  Informacje przedstawione zostały w odniesieniu do realiów portfela ucznia. Uczniowie dowiedzieli się,  m.in. ile ważyły dawnej pieniądze i na czym polega dzisiejszy obrót bezgotówkowy????

Młodzież wie już, dlaczego ważne są przemyślane wydatki i w jaki sposób zaplanować skuteczne oszczędzanie. Pod koniec lekcji uczniowie sprawdzili swoją wiedzę poprzez udział w zabawie quizowej  ,,Milionerzy ".

Spotkanie on - line dla klasy szóstej przeprowadzone zostało w ramach programu  ,,Bakcyl".

Pedagog szkolny

 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour