• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Wycieczka klasy 7d do Krakowa

W dniu 23 maja klasa 7d udała się do Krakowa. Po spotkaniu z przewodnikiem przy pięknej, słonecznej pogodzie udaliśmy się spacerem pod Okno Papieskie, zobaczyliśmy Dzielnicę Uniwersytecką - Collegium Malus. Następnie udaliśmy się na Rynek Główny: Sukiennice, Wieża Ratuszowa, Bazylika Mariacka z ołtarzem Wita Stwosza oraz Podziemia Rynku.

 

 

Kolejnym punktem zwiedzania było Wzgórze Wawelskie: Katedra Wawelska, Dziedziniec Zamkowy, Smok Wawelski. Na zakończenie wycieczki udaliśmy się do Ogrodu Doświadczeń Lema. Zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

Barbara Milanowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour