• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jadłospis 30.05.2022 - 03.06.2022Poniedziałek

Zupa gulaszowa z ziemniakami (seler, pszenica), pierogi z truskawkami (pszenica, jaja,) z masłem ( mleko) i cukrem, herbata z cytryną

 

 

Wtorek

Zupa krem z warzyw zielonych z groszkiem ptysiowym(seler, pszenica, jaja), kotlet schabowy (jaja, pszenica), mizeria (mleko), ziemniaki

 

Środa

Potrawka z kurczaka z jarzynami (seler, mleko, pszenica), ryż na sypko, owoc

 

Czwartek

Zupa ogórkowa z ziemniakami (seler, mleko, pszenica), naleśniki z serem i dżemem (jaja, pszenica, mleko), kompot

 

Piątek

Zupa pomidorowa z ryżem, (seler, mleko, pszenica), pulpety rybne (ryba, jaja, pszenica), sos musztardowy (mleko, pszenica, gorczyca), ziemniaki, bukiet warzyw

 

 

Jadłospis może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od personelu.

Przyprawy używane do sporządzania posiłków mogą zawierać śladowe ilości zbóż glutenowych, jaja, mleko ( łącznie z laktozą) soję, gorczycę, seler, orzeszki ziemne i sezam.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour