• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jadłospis 06.06.2022 - 10.06.2022

 Poniedziałek

Żurek z kiełbasą (seler, mleko, pszenica), kluski na parze z musem wiśniowo-truskawkowym (pszenica, jaja, mleko), owoc, herbata z cytryną 

 

 

 

Wtorek

Zupa kalafiorowa z ziemniakami (gluten, seler, mleko), pieczeń ze schabu, sos pieczeniowy (pszenica), surówka z marchewki z prażonym słonecznikiem (mleko), ziemniaki, 

 

Środa

Gulasz drobiowy z jarzynami (pszenica),  kasza bulgur     na sypko, (pszenica), kompot 

 

Czwartek

Rosół z lanym ciastem (seler, jaja, pszenica),  kotlet mielony (jaja, pszenica), kapusta młoda oprószana (pszenica), ziemniaki, 

 

Piątek

Zupa pomidorowa z ryżem (seler, pszenica, mleko),  makaron z serem, masłem i cukrem (pszenica, mleko)

 

 

 

Jadłospis może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od personelu.

Przyprawy używane do sporządzania posiłków mogą zawierać śladowe ilości zbóż glutenowych, jaja, mleko ( łącznie z laktozą) soję gorczycę, seler, orzeszki ziemne i sezam.

 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour