• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Power SE na Malcie

W ramach programu finansowanego przez POWER SE nauczyciele naszej szkoły wyjechali na zagraniczne szkolenia metodyczno - językowe. Mobilność kadry edukacyjnej jest jednym z założeń projektu: "Rozpoznać, zrozumieć, nauczyć - międzynarodowy  projekt aktywizacji szkoły"

Celem projektu jest rozwijanie umiejętności językowych ucznia, zwiększenie kompetencji nauczycieli, wniesienie w nasze działania wymiaru europejskiego, a w efekcie podniesienie jakości nauczania.

Nasi nauczyciele biorą udział w następujących szkoleniach: 

"Professional English Skills" - Aleksandra Mrowiec

"CLIL  - Practical Methodology for Teachers working with CLIL"  -Klaudia Chrapek, Karina Szwejda, Karolina Francuz-Sojka.

" The Playground Classroom - Methodology at Primary Level Learnig Fun and Games"- Małgorzata Zbijowska, Barbara Podskarbi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour