• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


XXVIII Ogólnopolskiej Edycji Czwartków Lekkoatletycznych

 

W dniach 18-19 czerwca 2022r. Na Stadionie AZS Łódź odbyły się finały XXVIII Ogólnopolskiej Edycji Czwartków Lekkoatletycznych. Po przeprowadzeniu 7 spotkań lekkoatletycznych które rozpoczęły się już we wrześniu 2021r. ,a prowadzone na stadionie SOSiR w Skoczowie w ramach X Skoczowskich Czwartków La rozegrany został finał miejski,  który wytypował najlepszych zawodników z poszczególnych konkurencji dając im możliwość startu w finale ogólnopolskim.

 

Do Łodzi udała się nieliczna grupa zawodników reprezentująca barwy organizatora czwartków czyli miasta Skoczów. Nasi uczniowie w składzie Filip Łukowski ,Antoni Wyleżuch, Grzegorz Jaworski, Hanna Burczyk znaleźli się w gronie ponad  2 tys. zawodników z 80 miast Polski  dzielnie walczyli o jak najlepszy wynik i lokatę mimo bardzo trudnych, upalnych warunków. Wszyscy zawodnicy dostarczyli nam niesamowitych wrażeń za co im bardzo dziękujmy i życzymy dalszego rozwoju talentu sportowego.  Dziękujemy również panu Kazimierzowi Jaworskiemu oraz państwu Aleksandrze i Mariuszowi Burczykom za zorganizowanie wyjazdu do Łodzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour