• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jadłospis 12.09.2023 - 16.09.2023Poniedziałek

Krupnik z mięsem i ziemniakami (seler, jęczmień), jajko sadzone ( jaja), sałata zielona ze śmietaną ( mleko), ziemniaki, owoc

 

 

 

Wtorek

Zupa koperkowa z ziemniakami (seler, pszenica,  mleko), udziec z kurczaka, sałatka z czerwonej kapusty, ziemniaki

 

Środa

Zupa ogórkowa z ziemniakami (seler, mleko, pszenica), naleśniki z serem, (jaja, pszenica, mleko), herbata z cytryną      

 

Czwartek

Rosół z makaronem ( seler, pszenica, jaja), pieczeń rzymska, surówka z kapusty pekińskiej, ziemniaki

 

Piątek

Zupa z kalarepy z ziemniakami (seler, mleko, pszenica), miruna smażona (ryba, jaja, pszenica), ziemniaki,  marchewka oprószana (pszenica), owoc

 

Jadłospis może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od personelu. Przyprawy używane do sporządzania posiłków mogą zawierać śladowe ilości zbóż glutenowych, jaja, mleko ( łącznie z laktozą) soję gorczycę, seler, orzeszki ziemne i sezam.

 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour