• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach I - III

 

15 września po raz kolejny w naszej szkole obchodzony był Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Dzień ten rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu o małej dziewczynce Vashti, która dzięki swojej nauczycielce uwierzyła w swój talent. 

 

 

W tym dniu uczniowie klas I-III chwalili się swoją kreatywnością tworząc obrazy z wielobarwnych kropek, projektując własne ciekawe kropki, zastanawiając się co może powstać z kropek. Niektóre zaprojektowane kropki ożyły dzięki aplikacji Quiver i uczniowie mogli podziwiać je w całej okazałości.

Dzień ten był pełen zabawy i niósł ważne przesłanie - każdy z nas ma jakiś talent - trzeba tylko w siebie uwierzyć. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour