• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jadłospis 28.11.2022 - 02.12.2022Poniedziałek

Zupa pomidorowa z ryżem, makaron z serem, owoc (seler, pszenica, mleko)

 

 

 

 Wtorek

Zupa kalafiorowa, udko z kurczaka, ziemniaki, surówka z ogórka zielonego z koperkiem (seler, pszenica, mleko, )

 

Środa

Bigos z chlebem, herbata z cytryną (pszenica, gorczyca)

 

Czwartek

Rosół z lanym ciastem, kotlet mielony, surówka z marchewki ze słonecznikiem (seler, pszenica, mleko, jaja), ziemniaki, kompot

 

Piątek

Krem jarzynowy z grzankami, placki ziemniaczane ze śmietaną (seler, pszenica, mleko, jaja)

 

Jadłospis może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od personelu. Przyprawy używane do sporządzania posiłków mogą zawierać śladowe ilości zbóż glutenowych, jaja, mleko (łącznie z laktozą) soję, gorczycę, seler, orzeszki ziemne i sezam. Szczegółowe informacje na temat alergenów i surowców użytych do produkcji potraw są dostępne u intendenta.

 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour