• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Wyjazd klas szóstych do teatru

16 grudnia klasy 6a i 6b pod opieką wychowawczyń Lucyny Hawerland-Głubczyk i Małgorzaty Zbijowskiej oraz Katarzyny Pająk udały się do Teatru Lalek Banialuka w Bielsku-Białej na spektakl pt. „Mr Scrooge” na motywach „Opowieści wigilijnej” Karola Dickensa. Historia skąpca Ebenezera Scrooge'a została w niezwykle widowiskowy sposób opowiedziana  przez olbrzymie białe anioły, poruszające się na miniaturowych mebelkach jak na szczudłach.

Przywołane przez samego Dickensa duchy minionych, obecnych i przyszłych świąt Bożego Narodzenia, zaprezentowane zarówno przez marionetki jak i prawdziwych aktorów, potrafiły po mistrzowsku rozbawić i pouczyć, a przy tym wprowadziły naszych szóstoklasistów w świąteczny nastrój.

M. Zbijowska

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour