• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jadłospis 05.12.2022 - 09.12.2022

 


Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami, pierogi z mięsem, surówka z kiszonej kapusty (seler, pszenica, mleko), kompot

 

 

 

Wtorek

Zupa pieczarkowa z makaronem, kotlet drobiowy, ziemniaki, sałata lodowa z pomidorem i ogórkiem w sosie winegret (seler, pszenica, mleko), sok

 

Środa

Fasolka po bretońsku, bułka, herbata z cytryną (pszenica, gorczyca)

 

Czwartek

Rosół z lanym ciastem, bitki wieprzowe w sosie własnym, sałatka z kapusty włoskiej, ziemniaki (seler, pszenica, mleko, jaja), kompot

 

Piątek

Zupa ogórkowa z ziemniakami, miruna smażona, surówka z marchewki z pomarańczą, ziemniaki (seler, pszenica, mleko, jaja)

 

 

Jadłospis może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od personelu. Przyprawy używane do sporządzania posiłków mogą zawierać śladowe ilości zbóż glutenowych, jaja, mleko (łącznie z laktozą) soję, gorczycę, seler, orzeszki ziemne i sezam. Szczegółowe informacje na temat alergenów i surowców użytych do produkcji potraw są dostępne u intendenta.

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour