• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Jadłospis 30.01.2023 - 03.02.2023
Poniedziałek

Spaghetti z mięsem, pomidorami i serem żółtym( pszenica), kompot

 

 

 

Wtorek

Barszcz (seler, pszenica, mleko), kotlet drobiowy (pszenica, jaja),sałata lodowa z ogórkiem i serem feta, ziemniaki

 

Środa

Żurek z jajkiem (seler, pszenica, mleko, jaja), pierogi z jagodami, masłem i cukrem (mleko, jaja, pszenica), herbata z cytryną

 

Czwartek

Rosół z makaronem (seler, jaja, pszenica), pieczeń wieprzowa, sos pieczeniowy (pszenica, mleko), sałatka z czerwonej kapusty, ziemniaki, kompot 

 

Piątek

Zupa ogórkowa z ryżem (mleko, seler, pszenica), paluszki rybne (ryba, jaja, pszenica), marchewka oprószana(pszenica), ziemniaki

 

Jadłospis może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od personelu.Przyprawy używane do sporządzania posiłków mogą zawierać śladowe ilości zbóż glutenowych, jaja, mleko ( łącznie z laktozą) soję gorczycę, seler, orzeszki ziemne i sezam.

Szczegółowe informacje na temat surowców użytych do produkcji potraw są  u intendenta

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour