• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


II etap InstaLogik za nami

W bieżącym roku szkolnym 15 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie InstaLogik.

Do drugiego etapu zakwalifikowało się aż 9 osób.

W sobotę 9.12.23 roku miał miejsce drugi etap tego konkursu, w którym uczniowie mieli 1,5 godziny czasu na rozwiązywanie zadań za pomocą programów pisanych w języku  Assembly.

Kilka dni później otrzymaliśmy informację dotyczącą klasyfikacji  II etapu konkursu i listę osób przyjętych do etapu trzeciego.

Mamy przyjemność poinformować, że nasi uczniowie  zakwalifikowali się do III etapu.

W drugim etapie sklasyfikowanych było 6759 osób. Do III etapu zakwalifikowało się 3764 osób. A wśród nich nasi uczniowie:

Stefan Lapczyk (4a)

Sebastian Kuliński (4a)

Rozalia Ochman (4b)

Wiktor Lach (6a)

Mateusz Kuliński (7a)

Adam Pajor (7c)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom dotarcia do II etapu, a osobom zakwalifikowanym do III etapu – ogromnego sukcesu.

Trzymamy kciuki, aby dalsza praca zakończyła się pomyślnie 9.03.24 ostatnim etapem konkursu.

K. Szwejda

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour