• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Turniej Wiedzy Pożarniczej.

24 lutego 2012r. w świetlicy środowiskowej w Zabłociu odbyły się  eliminacje gminne do ogólnego TWP, zorganizowane  przez Zarząd Miejsko Gminny ZOSP RP w Strumieniu.
Udział  wzięła młodzież szkolna z terenu gminy Strumień. W kategorii szkół podstawowych najlepsza okazała się NASZA SZKOŁA !!!

 


I miejsce  - Magdalena Białożyt -  39 pkt
II miejsca równorzędne  -  Paulina Sikora  i Sylwia Piekarczyk -  37pkt

Laureaci eliminacji otrzymali nagrody ufundowane przez gminę Strumień.  Zwycięzcy będą reprezentować naszą gminę  na zawodach powiatowych, które odbędą się  31 marca 2012r.  w Zebrzydowicach.

Nasze uczennice przygotował do Konkursu Pan Tomasz Pawiński – nauczyciel wychowania fizycznego.
Laureatkom i Panu Tomaszowi GRATULUJEMY!

 
Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour