• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Etap rejonowy XV edycji Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej ,,Jonasz"

Cieszymy się bardzo, że uczniowie naszej szkoły wspólnie z uczniami z Bąkowa, Drogomyśla i Pruchnej wzięli udział w etapie rejonowym XV edycji Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej ,,Jonasz" 2011/2012 z Ewangelii św. Łukasza. Po wylosowaniu miejsc i wypełnieniu danych osobowych uczniowie otrzymali trudne testy do uzupełnienia z pytaniami otwartymi i cytatami biblijnymi. A rejon reprezentowali: Hubert Bojda, Bartłomiej Ochodek i Mateusz

Maciąg, to uczniowie klas 3. Izabela Kurowska, Ola Czaja, Martyna Jurczyk, Julia Ochodek, Łukasz Faruga, Jakub Żur, Weronika Winiarska, to uczniowie klas 4. Marianna Gandzel, Natalia Herman, Maksymilian Gac i Michał Skoneczny - uczniowie klas 5, a z klasy 6 - Sylwia Piekarczyk i Wojciech Masztalerz.
W rezultacie finalistami zostali Izabela Kurowska i Łukasz Faruga, którzy w maju w Bielsku-Białej będą walczyć o tytuł laureata tego konkursu.
Gratulujemy i życzymy wiele błogosławieństwa w dalszym pochylaniu się nad Ewangelią św. Łukasza.
Dziękujemy ks. Prałatowi i p. Dyrektor za otwarcie tego konkursu a p. Barbarze Podskarbi za sesję zdjęciową.

E.Faruga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour