• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Warsztaty metodyczne "Pewniak"

W dniach:14.04, 15.04 i 21.04 w naszej szkole odbyły się warsztaty metodyczne pod nazwą „Pewniak”, w których udział wzięli nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej z naszej placówki, przedszkola w Strumieniu oraz ze szkół z sąsiednich miejscowości.
Zajęcia prowadzone przez p. Szymona Godawę dostarczyły wielu cennych wskazówek do pracy zarówno z dziećmi jak i rodzicami, a także  umożliwiły wzbogacenie swojego warsztatu pracy poprzez nowe, niezwykle ciekawe pomysły do wykorzystania na lekcjach.
Bardzo dziękujemy Dyrekcji za zorganizowanie szkolenia. Był to mile i bardzo pożytecznie spędzony czas.

A. Kwaśny

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, za które dziękujemy p. A. Kwaśny.

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour