• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Gminny czworbój LA.

Dnia 23.04. 2012 na boisku przy Gimnazjum w Strumieniu odbył się gminny czwórbój LA. Na tych zawodach padły

nowe rekordy szkoły:

Magdalena Szczypka ustanowiła nowy rekord w biegu długim 600m - 2:01 (dotychczasowy rekord 2:07 Beata Lazar i Marta Żur), oraz w skoku w dal skacząc 4,40 (poprzedni rekord należał również do Magdy 4,36), natomiast wśród chłopców nowy rekord ustanowił Konrad Lang w rzucie piłeczką palantową 52,5m (dotychczasowy rekord to 40m- Beniamin Śluza i Szymon Pietrzyk)Drużynowo dziewczęta naszej szkoły zajęły I miejsce i będą reprezentowały gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się 10 maja w Wiśle. Chłopcy zajęli miejsce tuż za podium.

Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia. Za zdjęcia dziękujemy p. B. Milanowskiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour