• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Dzień Ziemi

Akademia z okazi Święta Ziemi (22.04) została przygotowana przez uczniów klasy Ia i VIb oraz uczennicę klasy IVa. Miała ona formę przedstawienia prezentującego sytuację dotyczącą zaśmiecania najbliższego otoczenia oraz przestróg przed tym co nas, mieszkańców Ziemi, czeka jeśli nie będziemy dbali o czystość środowiska. Humorystyczne scenki w wykonaniu uczniów klasy VI b ubogaciły piosenki ekologiczne w wykonaniu pierwszaków i uczennicy klasy IVa - Oli Czaji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour