• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Powitanie wiosny - Górski Rajd Młodzieżowy na Tuł

W sobotę 12 maja 2012r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Górskim Rajdzie Młodzieżowym pod hasłem „Powitanie wiosny”, zorganizowanym przez Oddział PTTK "Beskid Śląski" w Cieszynie.
Dzieci wraz z opiekunami rozpoczęli wędrówkę ze słonecznego Goleszowa, skąd czarnym szlakiem kierowali się na Tuł, gdzie znajdowała się meta rajdu.

Po około godzinnej wspinaczce, na szczycie oprócz organizatorów, naszą reprezentację powitały również ciemne chmury, z których zaczął padać rzęsisty deszcz. Uczniowie schronieni pod zadaszeniem jak co roku otrzymali ciepły posiłek (tym razem w formie hamburgerów) oraz okolicznościową plakietkę i pieczątki. Około godziny 12.00 dzieci wyruszyły w drogę powrotną, podczas której towarzyszyła im gęsta mżawka.
Trochę zmęczeni i zmarznięci ale mimo wszystko zadowoleni i pełni wrażeń, wrócili do Strumienia.

A. Kwaśny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour