- Szczegóły
-
Opublikowano: czwartek, 24, maj 2012 19:58
Dnia 10.05 i 17.05 spotkali się najmłodsi lekkoatleci na stadionie SOSiR w Skoczowie aby rywalizować w cyklu zawodów pod nazwą "Czwartki Lekkoatletyczne". Jest to impreza ogólnopolska, która swoim zasięgiem obejmuje ponad 80 miast w Polsce. Przed nami jeszcze dwa mitingi ( 24 i 31 maj), które zakończymy finałem miejskim a następnie najlepsi zawodnicy będą mieli prawo walczyć w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 22-24 czerwca w Łodzi. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas I-VI do udziału w tych zawodach. (własny dojazd do Skoczowa). Poniżej znajduje się zestawienie wyników z IV edycji oraz fotorelacja. Za zdjęcia dziękujemy p. B. Milanowskiej.
WYNIKI Z IV EDYCJI W DNIU 10.05.2012
60 m dziewcząt rocznik1999
- Szczypka Magdalena - SP Strumień – 8,70
- Przybyła Patrycja – SP 2 Brenna –9,21
- Holewik Anna – SP Strumień – 9,53
- Kupka Dominika – SP Strumień – 10,10
60 m dziewczęta rocznik 2000
- Hermana Natalia – SP Strumień – 9,40
- Greń Wiktoria – SP 1 Brenna – 9,96
- Mielke Emilia – SPTE Cieszyn – 10,10
- Grelowska Patrycja – SP Strumień – 10,15
- Kłósko Paulina – SP 1 Brenna – 10,64
- Pilch Angelika – SP 1 Brenna – 10,80
- Pietrzak Magdalena – SP 1 Brenna – 10,88
- Moskała Alicja – SP 1 Brenna – 10,90
- Staś Patrycja – SP 1 Brenna – 10,92
60 m dziewcząta rocznik 2001 i młodsze
- Rodenko Magdalena SP 7 Pogórze – 9,62
- Żwak Emilia – SP Ogrodzona – 10,10
- Uchyła Alicja – SP 7 Pogórze – 10,11
- Góra Natalia – SP Strumień – 10,16
- Faruga Joanna – SP 7 Pogórze – 10,54
- Wróbel Paulina – SP Ogrodzona – 10,56
- Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 11,67
- Kubies Emilia – SP 7 Pogórze – 11,94
- Słowak Marcelina – SP 7 Pogórze – 12,18
Skok w dal dziewczęta rocznik1999
- Szczypka Magdalena – SP Strumień – 4,55
- Górecka Natalia – SP 7 Pogórze – 3,98
- Kupka Dominika – SP Strumień – 3,85
- Holewik Anna – SP Strumień – 3,77
- Białożyt Kinga – SP 1 Skoczów – 3,64
Skok w dal dziewczęta rocznik 2000
- Wrzeszcz Magdalena – SP 7 Pogórze – 4,40
- Herman Natalia – SP Strumień – 4,05
- Madzia Wiktoria – SP 1 Brenna – 4,03
- Wojtyła Marcelina – SP 7 Pogórze – 3,73
- Greń Wiktoria – SP 1 Brenna – 3,63
- Pagieła Weronika – SP 7 Pogórze – 3,63
- Grelowska Patrycja – SP Strumień – 3,33
- Staś Patrycja – SP 1 Brenna – 3,32
- Pilch Angelika – SP 1 Brenna – 3,26
- Pietrzak Magdalena – SP 1 Brenna – 3,01
- Hołomek Julia – SP 1 Brenna – 282
Skok w dal dziewczęta rocznik 2001 i młodsze
- Ziembicka Julia – PSP 19 Kędzierzyn Koźle – 4,22
- Rodenko Magdalena – SP 7 Pogórze – 3,72
- Świeży Żaneta – SP 6 Nierodzim – 3,63
- Żwak Emilia – SP Ogrodzona – 3,41
- Setnicka Natalia – SP 1 Brenna – 3,38
- Górniok Edyta – SP 6 Nierodzim – 3,35
- Góra Natalia – SP Strumień – 3,33
- Faruga Joanna – SP 7 Pogórze – 3,29
- Wrzeszcz Patrycja – SP 7 Pogórze – 3,28
- Uchyła Alicja – SP 7 Pogórze – 3,23
- Heller Kamila – SP 1 Brenna – 3,19
- Zając Agnieszka – SP 7 Pogórze – 3,04
- Greń Iwona – SP 1 Brenna – 3,04
- Wróbel Paulina – SP Ogrodzona – 2,93
- Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 2,90
- Pagieła Michalina – SP 7 Pogórze – 2,78
- Staniek Marcelina – SP 7 Pogórze – 2,72
- Kubies Emilia – SP 7 Pogórze – 2,68
- Słowak Marcelina – SP 7 Pogórze – 2,51
Skok w dal chłopców rocznik
- Białożyt Robert – SP 5 Ochaby – 4,34
- Grygier Adam – SP Strumień – 3,97
- Pagieła Klaudiusz – SP 7 Pogórze – 3,95
- Uchyła Piotr – SP 7 Pogórze – 3,72
WYNIKI Z V EDYCJI W DNIU 17.05.2012
60 m dziewcząt rocznik1999
- Greń Zuzanna – SP 2 Brenna – 8,50
- Szczypka Magdalena – SP Strumień – 8,86
- Holewik Anna – SP Strumień – 9,57
60 m dziewcząt rocznik 2000
- Herman Natalia – SP Strumień – 9,42
- Greń Wiktoria – SP 1 Brenna – 9,80
- Grelowska Patrycja – SP Strumień – 9,84
- Mielke Emilia – SPTE Cieszyn – 9,94
- Staś Patrycja – SP 1 Brenna – 10,76
- Hołomek Julia – SP 1 Brenna – 10,76
- Pilch Angelika – SP 1 Brenna – 10,90
- Moskała Alicja – SP 1 Brenna – 10,90
- Pietrzak Magdalena – SP 1 Brenna – 10,90
60 m dziewczęta rocznik 2001 i młodsze
- Rodenko Magdalena – SP 7 Pogórze – 9,75
- Cholewa Alicja – SP 2 Brenna – 9,96
- Żwak Emilia – SP Ogrodzona – 10,00
- Góra Natalia – SP Strumień – 10,08
- Uchyła Alicja – SP 7 Pogórze – 10,31
- Faruga Joanna – SP 7 Pogórze – 10,53
- Szczypka Milena – SP Strumień – 10,53
- Rajwa Michalina – SP 7 Pogórze – 11,78
- Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 11,96
- Kubies Emilia – SP 7 Pogórze – 12,30
- Słowak Marcelina – SP 7 Pogórze – 12,31
- Nogawczyk Karolina – SP 7 Pogórze – 12,46
- Kurczyk Julia – SP 7 Pogórze – 12,59
60 m chłopcy rocznik 1999
- Choroszko Kacper – SP 2 Brenna – 8,70
- Wileński Kacper – SP Strumień – 9,10
- Marek Mateusz – SP 7 Pogórze – 9,14
- Machała Łukasz – SP 7 Pogórze – 9,70
- Krzempek Damian – SP Strumień – 9,94
- Nowak Kacper – SP Strumień – 10,25
- Brachaczek Kamil – SP 7 Pogórze – 12,39
Skok w dal dziewcząt rocznik 1999
- Greń Zuzanna – SP 2 Brenna – 4,99
- Szczypka Magdalena – SP Strumień – 4,22
- Górecka Natalia – SP 7 Pogórze – 3,91
- Holewik Anna – SP Strumień – 3,75
- Białożyt Kinga – SP 1 Skoczów – 3,64
Skok w dal dziewcząt rocznik 2000
- Wrzeszcz Magdalena – SP 7 Pogórze – 4,14
- Madzia Wiktoria – SP 1 Brenna – 4,04
- Wojtyła Marcelina – SP 7 Pogórze – 3,85
- Herman Natalia – SP Strumień – 3,66
- Grelowska Patrycja – SP Strumień – 3,62
- Pagieła Weronika – SP 7 Pogórze – 3,44
- Staś Patrycja – SP 7 Pogórze – 3,33
- Greń Wiktoria – SP 1 Brenna – 3,28
- Pilch Angelika – SP 1 Brenna – 3,27
- Hołomek Julia – SP 1 Brenna – 2,68
- Pietrzak Magdalena – SP 1 Brenna – 2,58
Skok w dal dziewczęta rocznik 2001 i młodsze
- Ziembicka Julia – PSP 19 Kędzierzyn Koźle – 3,81
- Szczypka Milena – SP Strumień – 3,55
- Źwak Emilia – SP Ogrodzona – 3,41
- Rodenko Magdalena – SP 7 Pogórze – 3,33
- Setnicka Natalia – SP 1 Brenna – 3,32
- Góra Natalia – SP Strumień – 3,26
- Wrzeszcz Patrycja – SP 7 Pogórze – 3,14
- Greń Iwona – SP 1 Brenna – 2,89
- Heller Kamila – SP 1 Brenna – 2,87
- Uchyła Alicja – SP 7 Pogórze – 2,86
- Faruga Joanna – SP 7 Pogórze – 2,76
- Zając Agnieszka – SP 7 Pogórze – 2,76
- Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 2,72
- Rajwa Michalina – SP 7 Pogórze – 2,56
- Słowak Marcelina – SP 7 Pogórze – 2,52
- Kurczyk Julia – SP 7 Pogórze – 2,36
- Kubies Emilia – SP 7 Pogórze – 2,35
Skok w dal chłopcy rocznik 1999
- Horoszko Kacper – SP 2 Brenna – 4,88
- Marek Mateusz – SP 7 Pogórze – 4,28
- Wileński Kacper – SP Strumień – 4,01
- Krzempek Damian – SP Strumień – 3,67
Skok w dal chłopcy rocznik 2000
- Białożyt Robert – SP 5 Ochaby – 4,34
- Pagieła Klaudiusz – SP 7 Pogórze – 4,05
- Grygier Adam – SP Strumień – 3,89
- Uchyła Piotr – SP 7 Pogórze – 3,64
KLASYFIKACJA SZKÓŁ
|
Miejsce
|
Nazwa szkoły
|
PKT - V edycja
|
Liczba startujących w V edycji
|
Łączna suma pkt
|
1
|
SP 7 Pogórze
|
1934
|
25
|
9094
|
2
|
SP 1 Brenna Leśnica
|
1561
|
23
|
6658
|
3
|
SP 2 Brenna Bukowa
|
1390
|
21
|
5370
|
4
|
SP Strumień
|
1179
|
10
|
4245
|
5
|
SP 6 Nierodzim
|
136
|
1
|
3649
|
6
|
SP Ogrodzona
|
143
|
1
|
1222
|
7
|
SP 4 Kiczyce
|
DNS
|
0
|
924
|
8
|
SPTE Cieszyn
|
219
|
2
|
830
|
9
|
SP 5 Ochaby
|
150
|
1
|
800
|
10
|
PSP 19 Kędzierzyn Koźle
|
219
|
1
|
787
|
11
|
SP 1 Skoczów
|
100
|
1
|
442
|
12
|
SP Górki Wielkie
|
129
|
1
|
419
|
13
|
SP 3 Skoczów
|
DNS
|
0
|
103
|
14
|
SP 6 Pierściec
|
DNS
|
0
|
79
|