Dnia 24.05.2012 odbyła się VI runda zawodów z cyklu czwartki lekkoatletyczne, na których padł
nowy rekord w biegu na 60m dziewcząt z czasem 8,34
ustanowiła go Magdalena Szczypka.
Oto pozostałe wyniki:
60 m dziewcząt rocznik1999
1. Szczypka Magdalena – SP Strumień – 8,34
2. Holewiec Anna – SP Strumień – 9,34
3. Kupka Dominika – SP Strumień – 9,96
60 m dziewczęta rocznik 2000
1. Mielke Emilia – SPTE Cieszyn – 9,47
2. Herman Natalia – SP Strumień – 9,47
3. Greń Wiktoria – SP 1 Brenna – 9,66
4. Grelowska Patrycja – SP Strumień – 10,15
5. Staś Patrycja – SP 1 Brenna – 10,55
6. Pilch Angelika – SP 1 Brenna – 10,56
7. Moskała Alicja – SP 1 Brenna – 10,76
8. Hołomek Julia – SP 1 Brenna – 10,76
60 m dziewczęta rocznik 2001 i młodsze
1. Rodenko Magdalena – SP 7 Pogórze – 9,41
2. Żwak Emilia – SP Ogrodzona – 9,76
3. Uchyła Alicja – SP 7 Pogórze – 10,08
4. Kluz Nikola – SP 6 Nierodzim – 10,08
5. Szczypka Milena – SP Strumień – 10,20
6. Wróbel Paulina – SP Ogrodzona – 10,25
7. Góra Natalia – SP Strumień – 10,25
8. Faruga Joanna – SP 7 Pogórze – 10,86
9. Kubies Emilia – SP 7 Pogórze – 11,34
10. Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 11,63
11. Rajwa Michalina – SP 7 Pogórze – 11,81
12. Słowak Marcelina – SP 7 Pogórze – 12,45
13. Kurczyk Julia – SP 7 Pogórze – 12,74
60 m chłopcy rocznik 1999
1. Wileński Kacper – SP Strumień – 8,59
2. Choroszko Kacper – SP 2 Brenna – 8,82
3. Kubok Robert – SP 2 Brenna – 9,25
4. Krzempek Damian - SP Strumień – 9,93
60 m chłopcy rocznik 2000
1. Pagieła Klaudiusz – SP 7 Pogórze – 9,26
2. Zając Konrad – SP 6 Nierodzim – 9,66
3. Kukuczka Patryk – SP 6 Nierodzim – 10,14
4. Radomski Dawid – SP 7 Pogórze – 10,55
60 m chłopcy rocznik 2001 i młodsi
1. Oleś Dawid – SP 1 Brenna – 9,54
2. Greń Radosław – SP Górki – 9,78
3. Rodenko Paweł – SP 7 Pogórze – 10,12
4. Słowak Michał – SP 7 Pogórze – 10,36
5. Kamieniorz Piotr – SP 7 Pogórze – 11,25
6. Stebel Damian – SP 2 Brenna – 11,25
7. Oleś Daniel – SP 1 Brenna – 11,35
8. Dybczyński Kacper – SP 7 Pogórze – 12,35
300 m chłopcy rocznik 2000
1. Białożyt Robert – SP 5 Ochaby – 51,93
2. Uchyła Piotr – SP 7 Pogórze – 51,94
3. Grygier Adam – SP Strumień – 54,99
Skok w dal dziewczęta rocznik 1999
1. Szczypka Magdalena – SP Strumień – 4,52
2. Greń Zuzanna – SP 2 Brenna – 4,15
3. Sorkowicz Maria – SP 2 Brenna – 3,85
4. Kupka Dominika – SP Strumień – 3,62
5. Holewik Anna – SP Strumień – 3,62
Skok w dal dziewczęta rocznik 2000
1. Wrzeszcz Magdalena – SP 7 Pogórze – 4,12
2. Madzia Wiktoria – SP 1 Brenna – 4,03
3. Wojtyła Marcelina SP 7 Pogórze – 3,69
4. Grelowska Patrycja – SP Strumień – 3,56
5. Herman Natalia – SP Strumień – 3,51
6. Pagieła Weronika – SP 7 Pogórze – 3,48
7. Greń Wiktoria SP 1 Brenna – 3,23
8. Staś Patrycja – SP 1 Brenna – 3,21
9. Pilch Angelika – SP 1 Brenna – 3,19
10. Hołomek Julia – SP 1 Brenna – 2,74
Skok w dal dziewczęta rocznik 2001 i młodsze
1. Świeży Żaneta – SP 6 Nierodzim – 3,41
2. Uchyła Alicja – SP 7 Pogórze – 3,36
3. Ziembicka Julia – PSP 19 Kędzierzyn Koźle – 3,36
4. Żwak Emilia – SP Ogrodzona – 3,36
5. Rodenko Magdalena – SP 7 Pogórze – 3,32
6. Góra Natalia – SP Strumień – 3,27
7. Wróbel Paulina – SP Ogrodzona – 3,16
8. Szczypka Milena – SP Strumień – 3,16
9. Setnicka Natalia – SP 1 Brenna – 3,11
10. Staniek Marcelina – SP 7 Pogórze – 2,89
11. Zając Agnieszka – SP 7 Pogórze – 2,83
12. Wrzeszcz Patrycja – SP 7 Pogórze – 2,80
13. Faruga Joanna – SP 7 Pogórze – 2,78
14. Kubies Emilia – SP 7 Pogórze – 2,77
15. Rodenko Weronika – SP 7 Pogórze – 2,71
16. Rajwa Michalina – SP 7 Pogórze – 2,55
17. Słowak Marcelina – SP 7 Pogórze – 2,44
18. Kurczyk Julia – SP 7 Pogórze – 2,27
Skok w dal chłopcy rocznik 1999
Skok w dal chłopcy rocznik 2000
Skok w dal chłopcy rocznik 2001 i młodsi
Kolejna - 7 runda zawodów odbędzie się - 31 maja 2012 roku na stadionie SOSiR w Skoczowie. Początek zawodów godzina 15.30 |
|
|
|
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !!! |
KLASYFIKACJA SZKÓŁ |
||||||
Miejsce |
Nazwa szkoły |
PKT - VI edycja |
Liczba startujących w V edycji |
Łączna suma pkt |
||
1 |
SP 7 Pogórze |
1972 |
22 |
11066 |
||
2 |
SP 1 Brenna Leśnica |
1488 |
18 |
8146 |
||
3 |
SP 2 Brenna Bukowa |
938 |
12 |
6308 |
||
4 |
SP Strumień |
1288 |
11 |
5533 |
||
5 |
SP 6 Nierodzim |
715 |
7 |
4382 |
||
6 |
SP Ogrodzona |
268 |
2 |
1490 |
||
7 |
SPTE Cieszyn |
DNS |
2 |
1089 |
||
8 |
SP 5 Ochaby |
259 |
3 |
1080 |
||
9 |
PSP 19 Kędzierzyn Koźle |
280 |
1 |
950 |
||
10 |
SP 4 Kiczyce |
163 |
0 |
924 |
||
11 |
SP Górki Wielkie |
124 |
1 |
543 |
||
12 |
SP 1 Skoczów |
DNS |
0 |
442 |
||
13 |
SP 3 Skoczów |
DNS |
0 |
103 |
||
14 |
SP 6 Pierściec |
DNS |
0 |
79 |
||