1 czerwca br. w hali i na stadionie sportowym w Strumieniu odbyło się Gminne Święto Sportu w ramach programu promocji zdrowia pod hasłem: „Trzymaj Formę”.
W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół gminy Strumień. Imprezę rozpoczął pokaz sekcji Judo z Drogomyśla, którą prowadzi pan Henryk Kubica.
Następnie przystąpiono do zmagań turniejowych na torach przeszkód, w trójboju lekkoatletycznym, w biegu na dystansie 400 m, w wyścigach rzędów na wesoło.
Dzieci przeciągały linę i grały w piłkę nożną. W imprezie wzięło udział ponad 180 sportowców.
Dla szkół zakupiono nagrody w postaci sprzętu sportowego z gminnego programu profilaktyki, które wręczyła na zakończenie imprezy Burmistrz Strumienia pani Anna Grygierek.
WYNIKI UZYSKANE NA ŚWIĘCIE SPORTU
Klasy I-III
Wyścigi rzędów
I m SP Pruchna
II m SP Strumień
III m SP Zabłocie
III m SP Bąków
IV m SP Drogomyśl
Przeciąganie liny
I m SP Pruchna
II m SP Zabłocie
III m SP Bąków
IV m SP Strumień
V m SP Drogomyśl
Bieg na dys. 400 m
Rocz. 2001
Agnieszka Żur SP Z 1; 33
Izabela Kurowska SP S 1: 35
Julia Ochodek SP S 1: 39
Marta Hudziec SP P 1: 39
Julia Mrowiec SP B 1: 40
Paulina Grzybek SP P 1: 42
Rocz. 2000
Natalia Herman SP S 1: 17
Katarzyna Ichas SP P 1: 22
Wiktoria Matyjas SP B 1: 15
Oliwia Zięba SP S 1: 27
Agnieszka Fryda SP P 1: 29
Angelika Nowak SP Z 1: 36
Rocz. 1999
Aleksandra Czyż SP B 1: 20
Anna Holewik SP S 1: 21
Magdalena SzczypkaSP S 1: 21
Gabrysia Pisarek SP Z 1: 24
Edyta Sajdok SP P 1: 26
Daniela Zorychta SP B 1: 36
Agnieszka Czerniak SP Z 1: 40
-------------------------------------------------------------
CHŁOPCY
Rocz. 2001
Wojciech Pisarek SP Z 1: 20
Paweł Pisarek SP Z 1: 23
Dominik Legierski SP P 1: 28
Dawid Bugdol SP B 1: 34
Bartek Szołtys SP P 1: 35
Kamil Tekla SP S 1: 39
Kacper Lapczyk SP S 1: 40
Jakub Banot SP B 1: 49
Rocz. 2000
Adam Grygier SP S 1: 17
Daniel Krzempek SP B 1: 21
Tomasz Podyma SP D 1: 23
Szymon Standara SP Z 1: 25
Michał Śmieszek SP D 1: 26
Daniel Dziendziel SP Z 1: 27
Bartek Król SP B 1: 28
Patryk Fabian SP S 1: 35
Paweł Michałek SP P 1: 42
Tomasz Telakowski SP P 1: 38
Rocz. 1999
Holesz Adam SP S 1: 09
Dominik Pisarek SP Z 1: 10
Remigiusz Ratajczyk SP P 1: 12
Kamil Wileński SP S 1: 14
Marcin Machej SP P 1: 16
Paweł Sulawa SP Z 1: 20
Kajetan Penkala SP B 1: 28
Kamil Bohucki SP B 1: 29
Dawid Ramus SP D 1: 30
Mateusz Rotko SP D 1: 36
B. Milanowska