• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Występ uczniów ze szkoły życia

Ucznie klas specjalnych gościli kolegów z klas pierwszych i drugich na przygotowanym specjalnie dla nich występie. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie: "Śnieżka i krasnoludki", inscenizację wiersza J. Tuwima "Rzepka" oraz instrumentalizację na dzwonkach, trójkątach i pałeczkach do utworów: "Wiolinki" i "Pizzicato".

 

Motywem przewodnim wszystkich części występu było przypomnienie uczniom jak ważne jest pomaganie drugiemu człowiekowi, sprawianie by ikt nie czuł się samotny. Dzieci z zaciekawieniem obserwowały to co działo się na scenie, a wysiłki aktorów zostały nagrodzone gromkimi brawami. Mamy nadzieję, zę takie spotkania będą powtarzały się w przyszłości.

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour