• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Zielona szkoła 2012 cz.2

Największą radość sprawił dzieciom pobyt na plaży, możliwość zabawy na piasku, tworzenie z niego okazałych budowli, zbieranie muszelek i bursztynów, a także kąpiel w morzu. Ponadto chętnie brały udział w dyskotekach, śpiewaniu szant. Każdy uczestnik Zielonej Szkoły uczestniczył w „Neptunaliach” – chrzcie morskim, został pasowany na „wilka morskiego” i otrzymał akt chrztu.
Dzieci angażowały się również w licznych konkursach, za które otrzymywały nagrody m.in. "Logo pokoju", "Najczystszy pokój", "Najcichszy stolik na stołówce", (nagrodą było wyjście do Kina 7D),

oraz liczne konkurencje sportowe. Dodatkowo naszym uczniom zapewniono atrakcje w postaci lodów, gofrów, możliwości skoków na trampolinie, "bandżi" i drobnych pamiątek. Nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony za co należy się im ogromna pochwała. Ich zachowanie budziło zarówno zdziwienie jak i zachwyt nie tylko nauczycieli ale wszystkich, z którymi mieli okazję się spotkać.

Tegoroczna Zielona Szkoła z pewnością na długo zostanie w pamięci wszystkich jej uczestników.


DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SPONSOROM!!!

A. Kwaśny


Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour