• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Gminne Biegi Przełajowe

Dnia 25.09.2012 na stadionie w Strumieniu odbyły się Gminne Biegi Przełajowe. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli pierwsze miejsce i będą reprezentowali gminę na zawodach powiatowych w Chybiu dn.04.10.2012. skład drużyny chłopców: Szymon Czakon (6c), Dominik Moj, Mateusz Pająk (5b), Dominik Opalski (6a), Adam Grygier, Łukasz Bryła (6b). skład drużyny dziewcząt: Dominika Smorąg, Oliwia Zięba (6c), Natalia Herman (6b), Natalia Góra, Oliwia Zawada (5c), Emilia Krawczyk (6a) gratulujemy i życzymy powodzenia:)

B. Milanowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour