• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


II Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

"Dla każdego, jak marzenie,
jest przez zero (0) liczb mnożenie!
Zawsze wynik masz gotowy -
zero - no i kłopot z głowy!"


"Edukacja-Zabawa-Integracja" to hasło tegorocznej akcji edukacyjnej II Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, w której Nasza Szkoła wzięła udział jako Organizator Lokalny. 28 września 2012 r. uczniowie klas IV - VI mogli przystąpić do egzaminu o tytuł "Eksperta Tabliczki Mnożenia". Egzamin składał się z pięciu zadań opierających się na tabliczce mnożenia w zakresie do 100. Do egzaminu przystąpiły 84. osoby. Wszystkie osoby, które uzyskały certyfikat eksperta tabliczki mnożenia zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach na stronie www.wmtday.org

S. Sobkowicz

 

 

 

 

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour