• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Biegi przełajowe

W czwartek 4 października 2012 r. na stadionie sportowych RKS "Cukrownik" w Chybiu odbyły się Powiatowe drużynowe biegi przełajowe. Na zawodach rywalizowały wszystkie zwycięskie szkoły podstawowe i gimnazjalne szczebli miejsko-gminnych.

 

 

 

 

III miejsce wywalczyli chłopcy naszej szkoły i awansowali do zawodów rejonowych, które odbędą się 10.10.2012r. w Łące , dziewczęta były na V miejscu.

SP Strumień
Oliwia Zięba, Dominika Smorąg, Natalia Herman, Patrycja Grelowska, Natalia Góra, Oliwia Zawada,

SP Strumień
Dominik Opalski, Szymon Czakon, Mateusz Pająk, Dominik Moj, Adam Grygier, Patryk Fabian

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour