• Slajd 01

   

   

   

  Szkoła znajduje się w dwóch budynkach przy ulicy Młyńskiej i 1 Maja.Każdy budynek posiada bibliotekę z czytelnią, świetlicę, zaplecze kuchenne, sklepik oraz pracownię komputerową.

   

   

 • Slajd 04

     Chór szkolny „Canzonetta” w Strumieniu jest jednym z najdłużej działających chórów w Polsce i najstarszym chórem dziecięcym działającym na Śląsku.

   


 • Slajd 02
   
   
  Poszczególne klasy są wyposażane w laptopy i tablice interaktywne oraz systematycznie odnawiane tak, aby nasi uczniowie mogli jak najlepiej wykorzystać spędzany w szkole czas.
   
   
 • Slajd 03
  "Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka"
  Jan Paweł II • Slajd 05

   

   

   

   

   W naszej szkole dbamy o także o rozwój fizyczny naszych uczniów. Motto zajęć z wychowania fizycznego to: "Dalej, Szybciej, Wyżej, - do sprawności coraz bliżej."


Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 6 listopada 2012 na hali w Strumieniu odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Chłopcy w składzie Daniel Bęś 6a, Szymon Czakon 6c, Wojciech Wójtowicz 5a zajęli II miejsce natomiast dziewczęta w składzie Karolina Strządała, Julia Wójtowicz (6b), Paulina Czakon 6c zajęły I miejsce i będą reprezentowały naszą gminny na zawodach powiatowych, które odbędą się 14 listopada w Chybiu. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Daniel Bęś, a zawodniczka Karolina Strządała. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

  

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour